ENG

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa Śródmieście

Home staging , Projektowanie wnętrz

Opis realizacji

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa Śródmieście

Właściciel zakupił to mieszkanie blisko 15 lat temu i przez kilka lat sam z niego korzystał, a następnie wynajmował. Mieszkanie ma fantastyczna lokalizację blisko Placu Bankowego, położone jest na IV piętrze budynku z lat 60-tych.

W trakcie prac remontowych konieczna okazała się wymianach starych grzejników CO trzeba było zedrzeć wszystkie posadzki i okładziny ścian, wyrzucić starą ceramikę sanitarną. Praktycznie przeprowadziliśmy remont generalny.

Mieszkanie nadal miało być wynajmowane, stąd właścicielowi spodobała się klasyczna koncepcja: kolorystyka biało-czarna z elementami drewna. Na posadzce w pokojach położone zostały panele w kolorze dębu antycznego. Wszystkie ściany wymagały szpachlowania i malowania.

Kuchnie powiększono o spiżarnie – powstała w ten sposób jedna przestrzeń, na której zmieściły się szafki zabudowy kuchennej, wstawiono nowy sprzęt AGD (kuchenkę, zmywarkę i okap), stół z trzema krzesłami, dużą lodówkę o wysokości 177 cm i półkę na drobiazgi. Dzięki przeróbkom CO, w miejsce starego dużego grzejnika zawieszony został nieduży grzejnik płytowy.

W łazience natomiast zakupiona została nowa ceramika sanitarna Koła (wanna, wc kompakt, umywalka z białą szafką), na ścianach położone zostały białe płytki ceramiczne o wymiarach 30×60, natomiast na posadzkach w przedpokoju, kuchni i łazience położone zostały biało-czarne gresy.

Przedpokój również zmienił swoje oblicze. Powstała nowa zabudowa wnęki i szafek od liczników energii elektrycznej oraz gazu. Ponadto pojawiło się duże lustro w czarnej ramie, stylowy wieszak z napisem Home oraz nowoczesna szklana lampa na suficie.